Працюємо дистанційно


Шановні читачі!
Останнім часом емодзі широко використовують в електронних повідомленнях. Що таке емодзі? Це мова смайлів. Уперше вони з'явилися в Японії, а потім поширилилися по всьому світу. Я спробувала зашифрувати за допомогою емодзі назви книг - ювілярів. Пропоную вам літературну паузу "Вгадай казку за емодзі"Шановні десятикласники!
Пропоную вам переглянути інтерактивний плакат "Нецінові чинники попиту та пропозиції"


Шановні   читачі!
Пропоную вам перевірити свої знання з теми "Київська Русь. Козацька доба", відповідаючи на запитання вікторини. Бажаю успіхів!

Дорогі друзі! У межах місячника шкільних бібліотек пропоную вам взяти участь у краєзнавчому квесті "Загадки природи рідного краю". Відповідаючи на запитання  квесту, ви зможете здійснити цікаву подорож у загадковий світ природи. Вам треба знайти цифри коду і відкрити сейф. Бажаю успіхів!  Інтерактивна книга "Пожежна безпека"Пожежна безпека
        Дорогі читачі!

Я буду рада вас зустріти у бібліотечно - інформаційному центрі нашої школи, щойно епідемія відступить і ми зможемо повернутися  до нормального життя. А поки що я пропоную вам  інформаційні матеріали. Сподіваюся, що вони стануть для вас корисними.
Дорогі читачі!
Зараз дуже багато поширюється інформації про коронавірусне захворювання, але багато і дезінформації.
Знати факти про COVID-19 важливо, щоб захистити себе та своїх близьких. Перевірте, наскільки добре ви знаєте про вірус. Для вас вікторина "Що ви знаєте про COVID-19"
                Дорогі читачі!
Соціальне дистанціювання - запоміжний захід, спрямований на мінімізацію контактування з іншими людьми та розповсюдження COVID - 19.
Залишайтесь з близькими  людьми і друзями на зв'язку через телефон чи інтернет. "Фізичне дистанціювання не має збільшити відстані між нашими серцями, а навпаки - це запрошення стати ближчими", - говорить  психотерапевт 
Олег Романчук. Перегляньте, будь ласка, інфографіку
    "Сила соціального дистанціювання"
Дорогі читачі!

Можна тільки дивуватись, як в одній людині сплелися безмежна жіночність, краса, розум, талант, беззастережна хоробрість, незламність. Все це про талановиту українську поетесу Олену Телігу. Про її нелегкий життєвий шлях, про творчі доробки ви зможете ознайомитися в книжках, представлених на віртуальній виставці "Олена Теліга: повернення із забуття". Тож, читайте і дивуйтеся таланту поетеси.


         
 Шевченківська премія 2020

Шевченківська премія - найвища державна  нагорода у галузі культури і мистецтва. Премія була заснована 20 травня 1960 року. Першими лауреатами 9 березня 1962 року стали 
Павло Тичина, Олесь Гончар в галузі літератури та 
Платон Майборода в галузі музики. 
Комітет з Національної премії України імені Т.Шевченка визначив лауреатів 2020 року.
Перегляньте презентацію і познайомтеся з лауреатами  цього року.


Любі читачі!
1 квітня  святкується Міжнародний день птахів.Кожен рік в Україні оголошується роком певного птаха. У 2020 році символом  стала горлиця звичайна.У нашого народу цей птах здавна асоціювався з беззахісністю і ніжністю, з родинним теплом і сімейним затишком. Відомо, що одного й того ж птаха в різних регіонах можуть називати по - різному. Цікаво, що на відміну від багатьох інших видів птахів, горлиця звичайна по всіх українських землях має лише одну назву - горлиця.
Пропоную вам переглянути інтерактивний плакат "Символ ніжності", присвячений птаху 2020 року.
(За матеріалами журналу "Колосок" 2020, №3)

Кінофільми, які допоможуть краще опанувати програму з української літератури.

 ПЕРЕГЛЯНУТИРекомендовані електроні освітні ресурси
для дистанційної роботи педагогів/учнів закладів освіти

ЧИТАТИ ДАЛІІнтерактивний плакат за п'єсою Г.Ібсена "Ляльковий дім"


Шановні десятикласники!
Для кращого засвоєння матеріалу за творчістю Поля Верлена пропоную вам  стрічку часу
                        "Співець поетичної музи"


Шановні читачі!

Пропоную вам переглянути бібліотечний квілт 

                          "Знання - дорогоцінна річ"
Квілт - це полотно, виконане в техниці клаптикового шиття.
Бібліотечний квілт - це інформаційний стенд, який складається з окремих частин - клаптиків.


Тож, читайте, переглядайте і поповнюйте свій інтелектуальний запас.Сделано на Padlet

Немає коментарів:

Дописати коментар