Бібліотечний кінозал


 
Казка про надмірно балакучу жінку

Саме про таку жінку йшла розмова в бібліотечному кінозалі, до якого завітали учні групи продовженого дня разом зі своєю вихователькою Людмилою Олександрівною .  Діти прослухали українську народну казку "Язиката Хвеська", переглянули мультфільм  "Язиката жінка" за цією казкою.  Після цього  учні опинилися в ролі експертів і назвали основні відмінності казки від  мультфільму. Закінчилася зустріч  у бібліотечному кінозалі  інтерактивною вікториною за цією казкою. Від читання казки та перегляду мультфільму діти отримали позитивні емоції.

  Українська народна казка "Котигорошко"

Сьогодні п'ятниця і до бібліотечного кінозалу завітали діти з групи продовженого  дня разом з вихователем  
Людмилою Олександрівною.  Діти прослухали українську народну казку "Котигорошко", переглянули мультфільм за цією казкою. Після цього  відповідали на запитання "Чим відрізняється прочитана казка від мультфільму?" Учні були активними, назвали  всі  відмінності, із задоволенням зіграли в інтерактивну гру за казкою "Котигорошко".Елена Филиппенко's Slidely Gallery by Slidely Photo Gallery


Українська народна казка "Півник та двоє мишенят"
 на екрані


Учні  групи продовженого дня знову завітали до бібліотечно - інформаційного центру, щоб прослухати українську народну казку "Півник та двоє мишенят", переглянути мультфільм за цією казкою та відповісти на запитання вікторини, яка була присвячена хлібу. 


 Зі сторінок книги - на екран

     У бібліотечно - інформаційному центрі  відкрився бібліотечний кінозал "Українські народні казки на екрані". Кожної п'ятниці двері кінозалу відкриті для учнів групи подовженого дня. 
 Сьогодні діти прослухали українську народну казку "Телесик", переглянули одноіменний мультфільм, порівняли те,  що послухали  з тим, що побачили на екрані,а  потім відповіли на запитання інтерактивної вікторини. Змістовно і цікаво пройшла година, проведена в  кінозалі. Надалі учнів чекають  зустрічі з казковими героями, які оживуть на екрані.

Немає коментарів:

Дописати коментар