Учням


Вікторина "Безпека на дорозі - безпека життя"        


Таймлайн "Реалізація плану з організації штучного голоду"Можна переглянути за лінком:Онлайн - читання "Великодня казка"


2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Ця дата обрана не випадково. Саме цього дня народився славетний данський казкар  Г.Х.Андерсен.  Усього на сьогодні відомо 158 його казок. Пропоную вам  згадати деякі з них і відповісти на запитання вікторини. 


Шановні читачі!
Так само, як і люди, літературні твори відзначають свої дні народження та ювілеї. Звісно, не завжди є змога визначити час написання літературного твору, але деякі дати нам відомі. Пропоную вам літературний фьюжн"Книги українських авторів - ювіляри 2022 року"
Що таке фьюжн? Це злиття у єдине ціле мистецтва, музики, кулінарії та ін. Книги, представлені у цій вікторині різноманітні, але поєднує їх те, що всі вони стали вагомим внеском у розвиток літератури, тому їх по праву називають світовою класикою. А ще всі вони поєднані українським словом.
                          


Відеопрезентація
"Юним читачам про Т.Г.Шевченка"


Новинки з книжкової корзинки
Шановні читачі!
До бібліотечно - інформаційного центру школи поступила нова література. Пропоную вашій увазі віртуальну виставку  
"Нові книги - нові відкриття"Нехай ваша мандрівка сторінками нових книжок буде приємною і корисною!


Шановні читачі!

До ювілею В.З.Нестайка  рекомендую вам  інфографіку, яка допоможе  зрозуміти, що повість "Тореадори з Васюківки" цікава. Я рекомендую її вам для читання.Шановні читачі!

За допомогою хмарок слів спробуйте  вгадати:

  • твори  якої  сучасної  української поетки присутні  у хмарі і який твір не належить їй?
  • твори якого  українського письменника  перераховані в хмарі слів?


  • за допомогою поетичних рядків відомого українського поета  складіть вірш.Бажаю вам успіхів!

Шановні читачі!
За допомогою емодзі я спробувала зашифрувати  прізвища відомих українських письменників. Спробуйте  вгадати їх.
Бажаю успіхів!


Книжкові мотиватори
 


В Україні  з'явилася перша онлайн - бібліотека  аудіокниг українських авторів


Слухай. Бібліотека аудіокниг українських авторів

Прес -  кліпінг - це  моніторинг періодичних видань.  Кліпінг буває різноманітний. Я хочу вам представити тематичний, тобто  присвячений конкретній темі, зокрема, видатним ученим. Всі статті надруковані в журналі "Колосок".Інтернет - ресурси українською мовою
Дитячий сайт Левко


Шановні читачі! 
Бібліотечно - інформаційний центр отримав нові книжки. Завітайте, щоб насолодитися  читання
В одній із найзнаменитіших повістей класика світової літератури розповідається про дивовижні пригоди юного героя - хлопчика Міо, про одвічну боротьбу добра і зла, про дружбу та взаємовиручку дітей, які не розгубилися, а згуртувалися у спільній боротьбі зі злом. Добро, як завжди, перемагає.


тячий письменник Всеволод Нестайко. У цій книжці читачі познайомляться з дивовижною країною та її мешканцями - сонячними зайчиками, які завжди перемагають морок, так само, як і добро завжди перемагає зло.

нниця Туве Янссон вигадала світ дивовижних істоток - і назавжди стала улюбленою казкаркою дітей усього світу. Перед вами перші три повісті про дивовижних маленьких істот, що населяють долину Мумі - тролів. Разом із ними читачі переживуть незвичайні пригоди, у яких завжди перемагають дружба, відвага і любов.


Уявіть собі, що в одному королівстві вся вода належить королю та його посіпакам - багатіям і вони за великі гроші продають її простим людям. Цю несправедливість долає дівчинка Латочка та її новий друг - справжня хмарка, а точніше Хмареня.Саме в суботу повертається Суботик - маленька істота з п' ятачком і яскраво - рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити ця машина? Про це ви узнаєте з книги.Це цікаво
100 лет назад английский писатель и критик Форд Мэдокс Форд придумал тест для проверки качества написанного текста. Он очень прост: читаете 99 страницу любого произведения и спрашиваете себя: "Хочу ли я перелистнуть страницу?" И если ответ положительный, эту книгу стоит прочитать.

                                           (Сайт Тест 99стр.

Немає коментарів:

Дописати коментар