Інтелектуальний клуб "Книголюб"Коли казка знання сіє, тоді народжуються мрії.
 Як можна з користю провести вільний час? Звичайно  у колі  друзів і цікавих  книжок. Саме так  провели  вільну годину члени клубу "Книголюб". Для них був проведений брейн - ринг за казкою С.Аксакова "Червоненька квіточка", якій в 2018 році виповнилося  160 років.  Відома і улюблена багатьма поколіннями казка розповідає про зачарованого принця та червоненьку квіточкуі оспівує милосердя.
Чотири команди змагалися  в брейн - ринзі, перемогла команда "Знавці".

Клуб "Книголюб" допомагає  підготувати  команди "Читайлики" і "Евріка" для ігор  серед ЗЗСО  міста.
Наші досягненняОповіданню М.Коцюбинського "Маленький грішник" - 
160 років

І знову зустріч з книгою - ювіляром відбулася в клубі "Книголюб". Учні  зібралися, щоб поспілкуватися і позмагатися. Всі команди показали, як добре вони знають зміст  оповідання  видатного українського письменника, але кращою стала команда  "Знавці".


             Українська казка - ювіляр 2018року.

  У 2018 році  казка Василя Симоненка "Цар Плаксій та Лоскотон" святкує своє 55- річчя. Вона була написана за одну ніч і першим слухачем казки став син  уславленого поета.
 Учні 2 класу, члени клубу "Книголюб", зібралися на брейн - ринг "Гортаючи сторінки ювілейної казки".
З цікавістю  слухали учні запитання про царя Плаксія з країни Сльозолий та доброго дядечка Лоскотона, який носив в мішку веселий сміх. Усмішки викликали запитання про капітана Макаку, якому довелося з'їсти самого себе.
В дружній атмосфері пройшла гра. Переможцями стала команда "Кмітливі". Попереду у членів клубу нові цікаві зустрічі з книгами - ювілярами.

      Ювілей  улюбленої казки
 У книг, як і у людей є дні народження та ювілейні дати. У 2018 році казці  Г.Х.Андерсена "Непохитний олов'яний солдатик" виповнюється 180 років.
 Учні 2-А класу завітали до інтелектуального клубу "Книголюб", щоб поговорити про казку, відповісти на цікаві запитання бібліотекаря. 
Зустріч відбулася у формі  брейн - рингу. Змагалися  4 команди. Перемогли "Знайки".
  В кінці гри бібліотекар ознайомила присутніх з творами відомого казкаря.

  "Сніжний віночок сплітає зима"
Йде зима, красуня мила.
В неї сукня сніжно-біла,

Черевички з кришталю – 

Дуже зимоньку люблю.
 Ми всі дуже любимо зиму. А як її не любити. Вже приходив  святий Миколай з подарунками для слухняних дітей. Свого часу чекає новорічна ялинка, а там і веселі різдвяні свята з колядками, щедрівками та вертепом. Скільки  радісних днів дарує нам зима.


 Учні 3 класу завітали до бібліотечно - інформаційного центру, щоб пограти в інтелектуальну гру  брейн - ринг.  Тема гри  "Сніжний віночок сплітає зима". Дві команди: "Завірюха" і "Сніжинка" змагалися в знаннях зимових свят і зимових розваг. Перемогла  дружба, а ще гарний настрій.  Для  дітей була оформлена викладка оповідань зимової тематики  з  журналу "Шишкін ліс" під назвою "Зимова феєрія".


"Про зошит, парту, глобус і карту"
     Ось і розпочався новий навчальний рік.  Знову відкрив двері для своїх читачів клуб "Книголюб". Перше засідання клубу"Про зошит, парту, глобус і карту" було присвячене  школі, шкільним предметам та шкільним речам.  Пройшло воно у формі брейн - рингу. Змагалися 4 команди, перемогла команда "Школярі".
    "Подорож до країни комп'ютерів" В бібліотеці відбулося чергове засідання  клубу "Книголюб", яке було присвячене комп'ютерам. Засідання проходило у формі брейн -рингу.У ході гри діти показали ерудованість та компетентність. Перемогу одержала команда "Інтернет".
   Після закінчення гри діти із задоволенням подивилися мультфільм, в якому було розказано про складові частини комп'ютера.
"Красива осінь вишиває клени"
          Ось і настала осінь. Пора, яку ще називають золотою. 
   Довкола усе змінюється. Осінь, мов художниця, розмалювала дерева в жовто-червоний колір. Листя поволі опадає на землю. Трава висохла, стала темно-зеленою, де-не-де коричневою. Птахи відлетіли в теплі краї, не чути їхнього голосного співу. Горобці злітаються на червону горобину та калину.
   Людям осінь принесла щедрий урожай. У садах і городах  доспіли овочі і фрукти.

     Цій прекрасній порі року була присвячена зустріч в інтелектуальному клубі "Книголюб".  Діти з цікавістю поринули в гру. Вікторина "Своя гра" під назвою "Красива осінь вишиває клени" сподобалася дітям. Вони із задоволенням відповідали на запитання вікторини. Після закінчення гри ознайомилися з книжками про осінь, представленими на виставці "Осінь в гості завітала"

Немає коментарів:

Дописати коментар